SATU MARE - ORGANIZARE

In jos

SATU MARE - ORGANIZARE

Mesaj  Paul la data de Mar Dec 09, 2008 11:33 pm

hai satu-mare...nu ramaneti voi codashii...nu mai este prea mult timp la dispozitie.HAIDETI URGENT STABILITI TOATE DETALIILE !

Paul
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Data de înscriere : 05/12/2008

Vezi profilul utilizatorului http://taxa-auto.forumer.ro

Sus In jos

veniti la oradea

Mesaj  adi_oradea la data de Mar Dec 09, 2008 11:50 pm

cei din Satu Mare veniti la Oradea daca nu aveti variante la voi !

Sambata 13 dec. ora 10:00 in Parcarea de pe str. Independentei (pe centru)

Va asteptam !

adi_oradea

Data de înscriere : 07/12/2008
Localizare : Oradea

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

salut

Mesaj  Bogdan la data de Mier Dec 10, 2008 10:42 am

Scuze de deranj Paul, imi spui te rog daca facem ceva Sambata 13.12.2008?
cati sunt din Satu Mare ca pleaca in Bucuresti? tu organizezi deplasarea? unde e locul de intalnire? si cu ce mergem?sau mergem la Oradea? te rog sami raspunzi ca eu mai vin cu vro 5 persoane,
iti multumesc anticipat

Bogdan

Data de înscriere : 10/12/2008

Sus In jos

Re: SATU MARE - ORGANIZARE

Mesaj  bogdan_ la data de Mier Dec 10, 2008 11:05 am

Oradea nu are inca aprobare!!! Cititi aici: http://taxa-auto.forumer.ro/taxa-auto-f1/oradea-organizativa-t87-15.htm#1477

Sad Sad Sad

Haideti care e din ORADEA si ma ajuta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bogdan_

Localizare : ORADEA

Sus In jos

Mesaj  BMW316SM la data de Mier Dec 10, 2008 11:42 am

Paul a scris:hai satu-mare...nu ramaneti voi codashii...nu mai este prea mult timp la dispozitie.HAIDETI URGENT STABILITI TOATE DETALIILE !
CEI DIN SATU MARE SA VINA IN ORADEA !!! EU SUNT DIN SATU MARE SI PANA ACUMA MERGEM VREO 5 MASINI IN ORADEA DACA VOR AVEA APROBARE SUNTEM ACOLO LA 10:00 IN ORADEA !!! Eu incerc sa mai adun niste oameni !! Inpart cateva pliante pe la parcuri second si pe la prieteni care au si ei prieteni in acelasi situatie !

BMW316SM

Sus In jos

Incercati sa veniti in Bucuresti

Mesaj  Catalint la data de Mier Dec 10, 2008 12:00 pm

Chiar daca va este dificil sa veniti macar incercati sa veniti in bucuresti ca sa fim o masa mai mare de oameni!

Catalint

Data de înscriere : 09/12/2008

Sus In jos

Mesaj  BMW316SM la data de Mier Dec 10, 2008 12:01 pm

Bogdan a scris:Scuze de deranj Paul, imi spui te rog daca facem ceva Sambata 13.12.2008?
cati sunt din Satu Mare ca pleaca in Bucuresti? tu organizezi deplasarea? unde e locul de intalnire? si cu ce mergem?sau mergem la Oradea? te rog sami raspunzi ca eu mai vin cu vro 5 persoane,
iti multumesc anticipat

Fratilor iata un model de pliant pentru cei din satu mare !! Satmareni incepeti sa imprimati si sa inpartit !!
http://img264.imageshack.us/my.php?image=resizeofpliantnewqt9.jpg

BMW316SM

Sus In jos

Mesaj  adi_oradea la data de Mier Dec 10, 2008 4:43 pm

Satmareni, la Oradea sa facut procedurile pentru obtinerea autorizatiei de meeting. Mai asteptam doar acceptul primarului, care sunt sigur ca se va da.

Asa ca, si cu autorizatie si fara, la Oradea ne vom strange SIGUR !

VENITI LA ORADEA ! Sambata pe 13, la ora 10:00 in parcarea de pe strada Independentei ! VA ASTEPTAM !

adi_oradea

Sus In jos

Mesaj  BMW316SM la data de Joi Dec 11, 2008 12:55 pm

adi_oradea a scris:Satmareni, la Oradea sa facut procedurile pentru obtinerea autorizatiei de meeting. Mai asteptam doar acceptul primarului, care sunt sigur ca se va da.

Asa ca, si cu autorizatie si fara, la Oradea ne vom strange SIGUR !

VENITI LA ORADEA ! Sambata pe 13, la ora 10:00 in parcarea de pe strada Independentei ! VA ASTEPTAM !

Stie cineva in ZALAU cum stau lucrurile cu organizarea ? La ce ora ies iei in strada ? Ca de la Oradea ne-am putea duce catre zalau sa ii ajutam si pe ei !!

BMW316SM

Sus In jos

Mesaj  adi_oradea la data de Joi Dec 11, 2008 2:00 pm

de zalau nu s-a auzit nimic pana acum

si cred ca si daca ar mai vrea ceva sa organizeze... sa faca... e prea tarziu... au mai ramas 2 zile

adi_oradea

Sus In jos

afise

Mesaj  mihai_r la data de Joi Dec 11, 2008 3:05 pm

AFISE , AFISE , AFISE cat mai multe

mihai_r

Data de înscriere : 08/12/2008
Varsta : 58
Localizare : Reghin

Sus In jos

DIN AUZITE !

Mesaj  BMW316SM la data de Joi Dec 11, 2008 6:29 pm

shhhh

Ultima editare efectuata de catre BMW316SM in Vin Dec 12, 2008 10:41 am, editata de 1 ori

BMW316SM

Sus In jos

Mesaj  BMW316SM la data de Vin Dec 12, 2008 10:40 am

BMW316SM a scris:Am auzit ca si la noi in satu mare vor iesii in strada si vor bloca drumul catre vama spre ungaria si catre aeroport !
Dar inca nici eu nu stiu nimic pentru ca nu se aude nimic ! Poate sunt catva organizatori care nu ii fac mare gura !
Mare grija ce vb cu cu cine vb !! Pentru ca avem intrusi pintre noi !! Mie de 2 zile in coace cineva imi scaneaza calculatorul ! Am observat asta ca eu am trafic la net non-stop si daca nu accesez nici o pagina ! Am upload tot timpul la maxim am observat la traficul ce imi arata bitdefender ! Am verificat nu imi face upload nici windousu nici un program ! Am oprit toate updaturile si tot am trafic maxim ! De parca cinava ar sta connectat la pc-ul meu de pe net ! ASA CA NU SPUNETI NIMIC CEACE DUPA ATI REGRETA ! Si incercati sa folositi PROXY-uri pentru ca asa cu ip-urile adevarate va pot identifica !

BMW316SM

Sus In jos

MAILURI TRIMISE LA SATMAREI !

Mesaj  BMW316SM la data de Vin Dec 12, 2008 1:23 pm

mihai_r a scris:AFISE , AFISE , AFISE cat mai multe
Eu am trimis peste 200 de emailuri pentru oamenii care i-am gasit pe net cu vanzare auto sh din satu mare !
Si le-am dat adressa asta ! Sper macar jumatate sa intre !
Iata si un anunt cu o masina FUNNY Very Happy http://www.bestauto.ro/bmw/316/berlina/auto/1015119.htm

BMW316SM

Sus In jos

clujul are aprobare !

Mesaj  cristi la data de Vin Dec 12, 2008 3:45 pm

avem aprobarea !!!

cristi

Sus In jos

PROPUNERE

Mesaj  dany_the_eagle@yahoo.com la data de Dum Dec 14, 2008 10:43 am

va propun urmatoarele:
- sa trimitem zilnic tuturor institutiilor competente(guvern,presedentie,parlament) mail-uri prin care sa cerem desfintarea taxei.
sa redactam un text de protest pe care sa-l lansam pe toate canalele mediatice(si pe messenger) pt ca toti cei care-l citesc sa trimita mail-ul cu protestul catre aceste institutii si sa-l trimita mai departe catre alti utilizatori.ganditi-va ca sunt oameni care au sute de adrese de mes.
- tre sa facem presiune acum cand totul este cald si am fost remarcati.
- mesaje zilnice catre media,in special realitatea tv care ne dezinformeaza sistematic!
- organizarea altor mitinguri (autorizate) in tara dar cu date diferite pt fiecare oras pt ca in fiecare zii sa fie cel putin un miting.
- sa ne convingem prietenii sa participe alaturi de noi,chiar data nu sunt in situatia noastra.
- sa infintam o asociatie care sa ne reprezinte
- sa promovam situl pe alte forumuri
- sa facem totul legal sa nu avem probleme,probabil ca site-ul acesta sa fie monitoRIZAT.

dany_the_eagle@yahoo.com

Data de înscriere : 08/12/2008
Localizare : cluj

Sus In jos

SAMBATA 20 decembrie miting la satu mare !!

Mesaj  BMW316SM la data de Joi Dec 18, 2008 11:32 am

Sătmărenii s-au hotărât să conteste taxa auto printr-un marş
* Traseul mitingului de sâmbătă începe la ştrand şi se încheie în Centrul Nou
Iniţial mitingul ar fi trebuit să aibă loc azi, de la ora 13. Din cauză că nu existau organizatori pentru manifestare, Comisia de Avizare din cadrul Primăriei Satu Mare nu şi-a dat acordul !
Traseul pentru mitingul de sâmbătă rămâne cel iniţial, adică întâlnirea cu toţi participanţii la miting va fi la ştrand la ora 13. De acolo participanţii vor merge pe străzile Vasile Lucaciu viraj stânga pe I.C. Brătianu (Calea Traian) spre centru în sensul giratoriu din Piaţa Libertăţii (parcul din centru), apoi strada Cuza Vodă pe lângă Poliţie, spre Finanţele Locale şi apoi către Primărie şi Prefectură pe B-dul Transilvania, platoul fiind finişul mitingului.
Cererea va fi analizată la Primăria Satu Mare, dezbătută în Comisia de Avizare şi, dacă este acceptată, sâmbătă de la ora 13 toţi proprietarii de autoturisme care sunt nemulţumiţi de actuala taxă pe poluare îşi vor putea manifesta neplăcerile provocate de taxă participând la miting.

BMW316SM

Sus In jos

Mesaj  stig la data de Lun Ian 12, 2009 1:19 am

Luni, 12 ianuarie, ora 20:00 toti cei afectati de taxa auto sunt asteptati pe forum, sa discutam, pentru a se ajunge la un consens in ceea ce priveste viitorul meeting de protest!
stig

Data de înscriere : 06/01/2009

Sus In jos

Mesaj  Robertmrz la data de Mar Ian 20, 2009 9:23 pm

SA SATBILIT CA FIECARE SA MEARGA LA PRIMARIA DIN ORASUL SAU SA CEARA APROBARE PENTRU MEETING DE PROTEST PE DATA DE 31 IAN ORA 12
PT PLIANTE ym: antitaxa@yahoo.com

Robertmrz

Data de înscriere : 21/12/2008

Sus In jos

Mesaj  stig la data de Lun Ian 26, 2009 12:29 pm

Toti cei afectati de taxa auto, romani adevarati care au ceva de spus impotriva acestei mari nedreptati, sunt asteptati pe data de 7 februarie ora 12:00 in ARAD(Primarie), BISTRITA(Parcare Kaufland), BRASOV(Tarlungeni), BUCURESTI(Piata Victoriei), CLUJ(Sala Sporturilor), CONSTANTA(Casa de Cultura), DEVA(Parcare Real), IASI(Palatul Culturii), MURES(Parcarea Auchan), ORADEA(Parc 1 Decembrie), PITESTI(Stadion Nicolae Dobrin), PLOIESTI(Casa Sindicatelor), SUCEAVA(Cumparatura), TIMISOARA(Stadion Dan Paltinisan)! DETALII ID messenger: antitaxa sau pe www.taxa-auto.forumer.ro! Trimite mai departe! Multumesc!
stig

Data de înscriere : 06/01/2009

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum