Grupuri din toate orasele !!!

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Grupuri din toate orasele !!!

Mesaj  stig la data de Mar Ian 20, 2009 9:45 pm

HAIDETI MOBILIZATI VA!!!!!!!! SA AVEM APROBAREA CAT MAI REPEDE CA APOI SA IMPARTIM PLIANTE SI SA PREGATIM MEETINGUL DE PROTEST!
stig

Data de înscriere : 06/01/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

antitaxa@yahoo.com,in seara asta la ora 20.00.va astept pe messenger la conferinta.

Mesaj  dany_the_eagle@yahoo.com la data de Joi Ian 22, 2009 8:02 am

antitaxa@yahoo.com,in seara asta la ora 20.00.va astept pe messenger la conferinta.

dany_the_eagle@yahoo.com

Data de înscriere : 08/12/2008
Localizare : cluj

Sus In jos

Mesaj  stig la data de Joi Ian 22, 2009 3:02 pm

LUATI LEGATURA CU CEI CARE AU ORGANIZAT PROTESTUL TRECUT, IN ORASUL VOSTRU! RUGATI I SA INTRE PE YM: ANTITAXA SA VORBIM! IMPLICATI VA!! MULTUMESC!!!
stig

Sus In jos

Mesaj  stig la data de Lun Ian 26, 2009 12:20 pm

Toti cei afectati de taxa auto, romani adevarati care au ceva de spus impotriva acestei mari nedreptati, sunt asteptati pe data de 7 februarie ora 12:00 in ARAD(Primarie), BISTRITA(Parcare Kaufland), BRASOV(Tarlungeni), BUCURESTI(Piata Victoriei), CLUJ(Sala Sporturilor), CONSTANTA(Casa de Cultura), DEVA(Parcare Real), IASI(Palatul Culturii), MURES(Parcarea Auchan), ORADEA(Parc 1 Decembrie), PITESTI(Stadion Nicolae Dobrin), PLOIESTI(Casa Sindicatelor), SUCEAVA(Cumparatura), TIMISOARA(Stadion Dan Paltinisan)! DETALII ID messenger: antitaxa sau pe www.taxa-auto.forumer.ro! Trimite mai departe! Multumesc!
stig

Sus In jos

Mesaj  stig la data de Vin Ian 30, 2009 10:01 pm

PRIMARIA IASI A APROBAT MEETINGUL ANTI-TAXA AUTO PENTRU ZIUA DE SAMBATA, 7 FEBRUARIE , ORA 12.00!!!! VA ASTEPTAM IN FIECARE SEARA INCEPAND CU ZIUA DE LUNI, 2 FEBRUARIE, ORA 18.00, IN FATA PALATULUI CULTURII, IN VEDEREA ORGANIZARII EVENIMENTULUI!
stig

Sus In jos

Mesaj  stig la data de Mier Feb 04, 2009 10:44 pm

S a obtinut aprobare pentru IASI si MURES! Bravo lor!!!! Celelalte orase??? Va place forma actuala a taxei????
stig

Sus In jos

Mesaj  Cobra la data de Joi Feb 05, 2009 9:57 am

Astazi Emil Boc este invitat la Nasul pe B1TV! Bombardati cu mailuri si cereti lui Moraru sa adopte si acest subiect al taxei! Mail: nasul@b1tv.ro

Cobra

Data de înscriere : 30/12/2008

Sus In jos

Mesaj  sorinel la data de Vin Feb 06, 2009 10:20 pm

As merge undeva cu masina, dar nu mai pot sa circul cu ea, din cauza cacaciosului de Tariceanu, sa-mi suga p...a de sugaci.

sorinel

Data de înscriere : 06/02/2009

Sus In jos

Mesaj  sorinel la data de Vin Feb 06, 2009 10:22 pm

As merge undeva cu masina, dar nu mai pot sa circul cu ea, din cauza cacaciosului de Tariceanu, sa-mi suga p...a de sugaci.

sorinel

Data de înscriere : 06/02/2009

Sus In jos

taxa auto se dezbate la ProTV

Mesaj  laty la data de Joi Feb 12, 2009 8:14 pm

cei interesati de taxa auto la ora 21:00 va avea loc o dezbatere impreuna cu ministrul mediului intrati si spuneti-va parerea,am vazut cum o sa fie taxa,o sa fie la mai mica ca cea din 15 decembrie dar mai mare ca cea din Iulie,e tot mare,haideti sa rezolvam ca nu se mai poate: http://stirileprotv.ro/exclusiv/exclusiv-online/ministrul-mediului-nicolae-nemirschi-vine-joi-la-videochat.html

laty

Data de înscriere : 09/12/2008

Sus In jos

sos SOS sos SOS sos SOS

Mesaj  Mathy007 la data de Mier Feb 18, 2009 8:04 pm

Sa AUZIT !!! a iesit astazi Boc pe sticla si a spus ca au redus taxa auto cu 30% deci ce mai asteptam "sa vedem daca la vara o va diminua si introduce in impozit" jalnic,eu cel putin sant scarbit de jegosi astia haideti sa ne orgnizam sa facem ceva eu am tot scris si pe la televiziunile noastre dar nimic nici un semnal astia sant vanduti spun doar ce li se comanda!!!Am scris si pe la Bruxell astazi sant curios daca apare ceva!

Mathy007

Data de înscriere : 18/02/2009

Sus In jos

Mesaj  Radu la data de Mier Mar 11, 2009 10:38 pm

Statul 1 : 0 noi . Batalia e clar pierduta. Am renuntat cu totii la orice fel de rezistenta, mai sunt cativa care duc greul pe umerii lor si au procese cu statul, altii care au inmatriculat pe bulgaria si marea majoritate care au renuntat cu totul au platit taxa si toata lumea e "fericita".

Pacat... pacat ca ne-am lasat pagubasi... pacat ca ne-au aratat iara ca tot ei ne intorc cum vreau... pacat ca acum o sa ne stoarca iara de banii... pacat ca nu am fost mai insistenti, sa le aducem aminte de ce au luptat atatia in 89 pentru ca sa avem si noi un cuvant.... pacat pacat pacat.

Radu

Data de înscriere : 06/12/2008

Sus In jos

LASITATE

Mesaj  danny la data de Mar Mar 17, 2009 2:24 pm

PACAT MAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEPACAT SANTEM O TARA DE LASI Embarassed

danny

Data de înscriere : 29/01/2009

Sus In jos