Grupuri din toate orasele !!!

Pagina 1 din 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Grupuri din toate orasele !!!

Mesaj  7rUe.4liFe la data de Sam Dec 06, 2008 1:59 am

cei care vor sa participe la meetingul din bucuresti pe data de 13 decembrie si nu sunt din buc sa posteze aici .
Ex:
oras : oradea
cauta persoane cu care sa merg la meeting in bucuresti
(eventual)
id mess: impotrivataxei.auto
nr d tel : sau ce vreti voi ... dar ptr detalii gen id si nr de tel aveti mesageria privata pe care vo propun !

Concluzia - ADUNATIVA GRUPULETE DIN TOATE ORASELE APROPIATE SAU INDEPARTATE ALE BUCURESTIULUI SI HAIDETI SA FACEM O TREABA CALUMEA !!!

7rUe.4liFe

Data de înscriere : 05/12/2008

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Spray cu vopsea!

Mesaj  JOS JEPCARII la data de Sam Dec 06, 2008 10:38 am

Noaptea pe locatiile vizibile, spray cu vopsea si scris mare: JOS TARICEANU! JOS TAXA AUTO ! MOARTE HOTILOR! si ce va mai vine prin cap! Mesaje scurte si la obiect!

JOS JEPCARII

Data de înscriere : 06/12/2008

Vezi profilul utilizatorului http://www.youtube.com/watch?v=fSnrBBtdv2Q

Sus In jos

Caca maca....

Mesaj  opus la data de Sam Dec 06, 2008 11:55 am

In elanul vostru de a stabiliza postarile pe forum.....observati ca a scazut numarul utilizatorilor??.....implicit nr participantilorla miting va fi mai mic....pacat.....aveti dreptate ca organizarea este necesara dar in acest caz nu sunt convins ca a-ti procedat corect....noroc si sper sa rezolvam treaba cu cacaciosul odata pt totdeauna !!!!

Ultima editare efectuata de catre opus in Mar Dec 09, 2008 9:41 pm, editata de 1 ori

opus

Sus In jos

RE

Mesaj  THUNDER la data de Sam Dec 06, 2008 11:59 am

Sa speram ca se va anima forumul mai spre seara ! Azi e sambata, nu poti obliga oamenii sa stea acasa....diseara sper sa ne strangem mai multi !
In orice caz continuam campania , eu trimis mail la protv, otv, comisia europeana si am luat legatura cu un ziar din arges pentru a publica o scrisoare in presa locala.

THUNDER

Varsta : 40
Localizare : Pitesti

Sus In jos

TIMISOARA

Mesaj  lise Timisoara la data de Sam Dec 06, 2008 12:23 pm

Eu sunt din TM si vreau sa merg la Bucuresti in 13 sau cand se va face....
yahoo ID- liviu1974
Tel: 0727213197

lise Timisoara

Varsta : 43
Localizare : Timisoara

Sus In jos

RE

Mesaj  THUNDER la data de Sam Dec 06, 2008 12:28 pm

Timisoara te-asteptam ! Daca nu ai cu ce sa vii de la Tm la Bucuresti, incearca sa ajungi la Pitesti . Te iau eu de aici Smile

THUNDER

Sus In jos

mail ue

Mesaj  adem la data de Sam Dec 06, 2008 12:29 pm

vizitati topicul scrisoare UE si trimiteti toti mail catre membrii UE. Nu trebuie decat copy paste .

adem

Varsta : 44

Vezi profilul utilizatorului http://www.ice-events.ro

Sus In jos

SUPER

Mesaj  lise Timisoara la data de Sam Dec 06, 2008 12:33 pm

THUNDER a scris:Timisoara te-asteptam ! Daca nu ai cu ce sa vii de la Tm la Bucuresti, incearca sa ajungi la Pitesti . Te iau eu de aici Smile
Voi venii cu msina proprie (cea cu numere rosii) eventual ne intalnim in Pitesti ca pe acolo voi trece Smile

lise Timisoara

Sus In jos

RE

Mesaj  THUNDER la data de Sam Dec 06, 2008 12:45 pm

Te astept ! Vom merge impreuna ! Pana acum sunt 2 masini....altcineva ?

THUNDER

Sus In jos

Re: Grupuri din toate orasele !!!

Mesaj  7rUe.4liFe la data de Sam Dec 06, 2008 12:47 pm

HAIDETI MAI MULTI , LUATI SI PRIETENI CU VOI !!!!!!!!

7rUe.4liFe

Sus In jos

mess

Mesaj  adem la data de Sam Dec 06, 2008 12:48 pm

7rUe.4liFe - ti-am trimis mesaj privat cu id mess

adem

Varsta : 44

Vezi profilul utilizatorului http://www.ice-events.ro

Sus In jos

Mesaj  lise Timisoara la data de Sam Dec 06, 2008 12:49 pm

THUNDER a scris:Te astept ! Vom merge impreuna ! Pana acum sunt 2 masini....altcineva ?

Voi mai strange cateva masini aici in TM sper..... Am sa vb cu ei in dupamasa asta...(toti sunt cu numere rosii) Twisted Evil

lise Timisoara

Sus In jos

Mesaj  Radu la data de Sam Dec 06, 2008 12:54 pm

Faceti sectiuni separate de forum pentru fiecare oras care vrea sa faca meeting.

De exemplu bucuresti, brasov, cluj, timisoara, etc. Trebuie sa ne gasim fiecare un reprezentant, si sa ne putem organiza mai eficient. Trebuie sa facem rost de autorizatii si sa ne gandim cum sa popularizam evenimentul. Pentru astea ne trebuie ceva mai local, nu atat de general!

Bine inteles, toata lumea care poate ar fi bine sa mearga la bucuresti, dar e bine si grupuri mai mici prin fiecare oras.

Ultima editare efectuata de catre Radu in Sam Dec 06, 2008 12:56 pm, editata de 1 ori

Radu

Sus In jos

RE

Mesaj  THUNDER la data de Sam Dec 06, 2008 12:55 pm

Facem si local,dar de auzit tot la Bucuresti ne facem auziti !

THUNDER

Sus In jos

Mesaj  lise Timisoara la data de Sam Dec 06, 2008 12:58 pm

Radu a scris:Faceti sectiuni separate de forum pentru fiecare oras care vrea sa faca meeting.

De exemplu bucuresti, brasov, cluj, timisoara, etc. Trebuie sa ne gasim fiecare un reprezentant, si sa ne putem organiza mai eficient. Trebuie sa facem rost de autorizatii si sa ne gandim cum sa popularizam evenimentul. Pentru astea ne trebuie ceva mai local, nu atat de general!

Bine inteles, toata lumea care poate ar fi bine sa mearga la bucuresti, dar e bine si grupuri mai mici prin fiecare oras.

parerea mea este ca cel mai bine ar fii sa mergem tpti organizat la Bucuresti...vom face mai mult asa decat in grupuri mici in orase...mai ales ca la Bucuresti trebe sa se ia decizia

lise Timisoara

Sus In jos

Mesaj  7rUe.4liFe la data de Sam Dec 06, 2008 12:59 pm

daca vreti sa va facem subiecte pe fiecare oras imparte , trimitetimi prin mesaj privat fiecare pentru ce Oras vreti sa facem subiect , ca sa nu punem orase unde nu este nici dreq , dak nu va gasitit tot aici ... speram sa va adunati cati mai multi

7rUe.4liFe

Sus In jos

Mesaj  Radu la data de Sam Dec 06, 2008 1:09 pm

lise Timisoara a scris:
Radu a scris:Faceti sectiuni separate de forum pentru fiecare oras care vrea sa faca meeting.

parerea mea este ca cel mai bine ar fii sa mergem tpti organizat la Bucuresti...vom face mai mult asa decat in grupuri mici in orase...mai ales ca la Bucuresti trebe sa se ia decizia

Da, categoric. Dar gandeste-te ca nu toata lumea poate sa ajunga la bucuresti. Si atuncea noi sa stam in casa? E clar ca toti cei care pot TREBUIE sa mearga la bucuresti.

Radu

Sus In jos

Mesaj  lise Timisoara la data de Sam Dec 06, 2008 1:14 pm

Radu a scris:
lise Timisoara a scris:

Da, categoric. Dar gandeste-te ca nu toata lumea poate sa ajunga la bucuresti. Si atuncea noi sa stam in casa? E clar ca toti cei care pot TREBUIE sa mearga la bucuresti.

DA, ai dreptate Smile

lise Timisoara

Sus In jos

Mesaj  mihai85 la data de Sam Dec 06, 2008 1:20 pm

Eu sunt din Iasi si sunt pt acest miting. Luni am sa ma duc pe la primarie si sa vedem ce autorizatie poate sa ne ofere. Avand in vedere ca primaria e PSD-ista, poate avem noroc sa luam o autorizatie(impotriva PNL-ului si a D-nului Tariceanu). Cine e cu mine? Sa ma contacteze urgent la ID de mess: mihaigheorghe1985@yahoo.com. Categoric ca tre sa mergem la Bucuresti pt ca acolo se ia decizia si acolo ne facem auziti, dar sunt f multi care nu au cum sa ajunga la Bucuresti si nu vrem sa stam in casa. Mass media tre anuntata ca sa ne facem auziti. Pot sa ma ocup si de acest lucru, am niste cunostinte. Deci ce ziceti? Astept raspuns!!!

mihai85

Sus In jos

RE

Mesaj  THUNDER la data de Sam Dec 06, 2008 1:21 pm

Bun ! 7true, fa te rog sectiuni pe orase sau judete la cerere ! Posteaza un topic nou cu aceasta optiune ! UN LUCRU E CLAR ! MERGEM LA BUCURESTI TOTI ! EU AM VB CU TIMISOARA SA NE INTALNIM LA PITESTI SI DE AICI IN COLOANA LA BUCURESTI ! CINE MAI DORESTE SA SE ALATURE COLOANEI ESTE BINEVENIT ! VORBIM MAI PE SEARA , SI MA GASITI AICI SI LA id_mess tandrese2000 .

THUNDER

Sus In jos

campina

Mesaj  alin_gabbriel la data de Sam Dec 06, 2008 2:06 pm

pentru cei din campina va astept pe id de mess alin_gabbriel sa ne organizam.vad k de orasul asta nu vorbeste nimeni.

alin_gabbriel

Sus In jos

Parerea mea

Mesaj  sorin la data de Sam Dec 06, 2008 3:16 pm

JOS HOTIIIIIII . cheers lol! Parerea mea e ca fiecare sa se mobilizeze in orasele mari ca e mai usor ce parere aveti

sorin

Localizare : ARAD

Sus In jos

SORIN

Mesaj  sorin la data de Sam Dec 06, 2008 3:19 pm

EU SINT DIN ARAD CU CINE POT SA IAU LEGATURA? adresa de mesinger,soto_crisan@yahoo.com.haideti sa facem treaba

sorin

Localizare : ARAD

Sus In jos

Mesaj  7rUe.4liFe la data de Sam Dec 06, 2008 3:21 pm

eu sper sa veniti la buc din toate orasele nu costa asa ult un drum cu trenu pan la buc sau daca vi cu prietenii , benzina la comuna si iesiti ieftin , haideti daca tot facem cva sa iasa

7rUe.4liFe

Sus In jos

BRASOV

Mesaj  Gotham la data de Sam Dec 06, 2008 3:29 pm

II BRASOV SE IMPART DEJA PLIANTE PENTRU UN PROTEST ORGANIZAT MAINE 7-12-2008 IN LIVADA POSTEI, ORA 12!!!! SPER SA FIM CAT MAI MULTI!!!!!!!!!!!!

MAINE 7-12-2008 BRASOV, LIVADA POSTEI ORA 12!!!!!!!!!!!!!!!!

Gotham

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 1 din 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum