inmatriculati pe bulgaria

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

inmatriculati pe bulgaria

Mesaj  michaelll la data de Lun Ian 03, 2011 10:20 pm

salut,, si eu ca multi alti ma ocup cu inmtriculari pe bg,,si va dau un sfat inmatriculati doar cu persoane care le cunoasteti si tineti lagatura cu ele,,,am un park auto la ruse si vin multi romani cu diferite probleme gen talon luat ect,,cine va inmatriculeaza trebuie sasi ia si raspunderea pntru toate actele ca vi le recupereaza si sa aveti grija ca se fac si asigurari naspa,,,cine are nevoie de sfaturi va las id meu,,,,,, fukdg@yahoo.com

michaelll

Data de înscriere : 03/01/2011

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Salut!

Mesaj  dieter14 la data de Lun Ian 24, 2011 7:32 pm

Am si eu o intrebare: daca-mi inmatriculez masina pe Bulgaria ramane pe numele meu? ( nu de alta dar tot aud ca se fac inmatriculari acolo si vreau sa stiu eu ce-l impiedica pe cel ce mi-o inmatriculeaza sa nu mi-o ia din fata casei.)

dieter14

Data de înscriere : 24/01/2011

Sus In jos

Re: inmatriculati pe bulgaria

Mesaj  ryo la data de Joi Apr 14, 2011 9:15 am

Masina nu e pe numele tau,e pe al bulgarului,nu ti-o poate lua ca iti face act de vanzare-cumparare pe loc si procura de circulatie pe termen nelinitat.Daca te intereseaza sa o inmatriculezi imi poti da un telefon 0767 389796 sa iti dau mai multe date.sunt din Calafat si te costa 400 euro la bulgari plus taxele de bac.

ryo

Data de înscriere : 14/04/2011

Sus In jos

Mesaj  dieter14 la data de Vin Apr 15, 2011 11:02 am

Multumesc ryo de oferta, insa mi-am inmatriculat masina de prin februarie in Bulgaria. In principiu am facut actele de care spui si tu: contract pe loc si procura..totul pe persoana fizica si cam la aceeasi bani. Deci daca citeste careva cu gand de inmatriculare postarile astea sa nu se fereasca ca nu ceri nimic in plus. Am totusi o nelamurire. Persoana care e pe actele masinii nu o poate radia?(stiu ca iti trebuie actele in original pt asta insa cu ceva banuti poti face f multe lucruri la bulgari,ca si in tara de altfel). Am auzit o chestie de genul la niste prieteni..insa mi-e greu sa cred. Numai bine!

dieter14

Data de înscriere : 24/01/2011

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum