miting 2009

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

jos taxa auto

Mesaj  shagulyn la data de Vin Ian 08, 2010 12:55 pm

SINT DIN ARAD AM CAM 50 DE PERSOANE CARE SINT DE ACORD CU ELIMINAREA TAXEI AUTO .PE LANGA ACESTIA ADUN SEMNATURI DIN PIATA DE MASINI SI CER PAREREA IN VEDEREA ORGANIZARII UNUI MITING DE PROTEST.
ROMANI TREZITI -VA CUTITUL AJUNGE INCET INCET LA OS

shagulyn
Vizitator

Sus In jos

am ramas f. putini

Mesaj  muietariceanu la data de Vin Iun 26, 2009 9:32 am

pai ar trebui sa facem un protest ....

problema e ca am ramas foarte putini ...ca multa lumea pur si simplu a platit taxa iar cei care vor sa i`si aduca masini second iar sunt putini din cauza banilor si a crizei.

muietariceanu

Data de înscriere : 29/01/2009
Varsta : 35
Localizare : München

Vezi profilul utilizatorului http://www.muietariceanu.tk

Sus In jos

Re: miting 2009

Mesaj  antitaxa09 la data de Vin Mai 29, 2009 10:38 am

te agiti degeaba danny. traim intr-o tara de tampiti. este exact ca pe site-ul muietariceanu.tk : de ce au femeile ciclu? de ce au romanii taxe?
eu am avut procesul in 8 mai am pierdut la prima infatisare dar am facut recurs. mai am putin si fac un gard din numere rosii. imediat cum pitecantropul de rachitele a micsorat taxa de la triplu la dublu toti s-au ingramadit sa plateasca taxa veche in loc sa iese-n strada si sa trimita maimuta unde ii este locul. vad ca in ultimul timp acest forum a ajuns loc de reclama pt inmatriculari in bulgaria. jalnic.

antitaxa09

Data de înscriere : 19/02/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

ttreziorea din amortire

Mesaj  danny la data de Joi Mai 28, 2009 9:17 am

treziti-va fratilor din amortire ce sa intamplat v-ati lasat pagubasi nu mai vrea nimeni sa dea jos taxa ?????????????????/// lol!

danny

Sus In jos

miting 2009

Mesaj  danny la data de Joi Apr 23, 2009 11:31 pm

salutare ,fratilor hai sa ne trezim din amortire si sa organizam si noi un protest anul asta .invatamantul iese lA PROTEST ,CFR UL LA FEL noi de ce sa fim mai prejos .sa ne hotaram asupra datei ce ziceti??????????????????????????????????????????????????? lol! Very Happy

danny

Sus In jos

Re: miting 2009

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum